В Києві відбулась зустріч з партнерами і постачальниками Компанії – Suppliers’ Day 2022

16 вер. 2022 | Категорія: Офіційні
В Києві відбулась зустріч з партнерами і постачальниками Компанії – Suppliers’ Day 2022

Понад 260 учасників від 150 компаній, які представляють 12 країн світу, взяли участь у Suppliers’ Day 2022 – спеціальному заході для партнерів і постачальників, який відбувся у Києві.

Учасники заходу почули про плани роботи компанії, а після – на тематичних круглих столах обговорили можливості для співпраці.

«Український газ надважливий для країни сьогодні. Для втілення наших планів нам критично важливо мати надійних партнерів і постачальників, які готові разом з нами плече-в-плече відновлювати і розвивати газовидобування в Україні. Тих, хто спільно з нами перезавантажить і розвине ланцюги постачання, щоб забезпечити виробництво необхідними матеріалами і обладнанням. Cподіваємося, що Suppliers’ Day 2022 сприятиме збільшенню кількості учасників наших тендерів, якнайкращим їх результатам і подальшій взаємовигідній співпраці», – зазначив Олександр Романюк, т.в.о. генерального директора Укргазвидобування.

Він також додав, що основоположні принципи, за якими Укргазвидобування вибудовує відносини з контрагентами – відкритість, конкурентність, прозорість і нульова толерантність до будь-яких зловживань.

«Нафтогаз попри складнощі продовжить залучати в Україну нові технології, які дадуть змогу нарощувати внутрішній видобуток. Ми продовжуємо перемовини з іноземними партнерами і очікуємо їхньої участі як в проектах щодо підвищення ефективності видобутку на «старих» родовищах, так і в наших нових стратегічних проектах», – відмітив Олег Толмачев, директор дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування».

Цього і наступного року Укргазвидобування планує нарощувати обсяги робіт, відповідно і обсяги закупівель також будуть збільшуватися.

«Після початку повномасштабної війни майже всі іноземні і багато українських компаній призупинили свою діяльність через безпекові фактори, що значно звузило ринок товарів і послуг для галузі. Тому ми активно шукаємо нових постачальників, організовуємо відкриті зустрічі з ринком, пояснюємо наші потреби та намагаємось врахувати нові умови, отримуючи зворотній зв’язок та вносячи зміни до наших вимог. І, що важливо, проводимо відкриті конкурентні закупівлі, створюючи для всіх учасників рівні можливості», – каже Олександр Наход, директор з МТЗ та складської логістики Укргазвидобування.

Укргазвидобування веде системний діалог з постачальниками. У серпні і на початку вересня відбулися перші тематичні круглі столи – Suppliers` Meeting, які проводитимуться на регулярній основі.