Геологорозвідка

Укргазвидобування працює над розкриття ресурсного потенціалу України. Компанія інвестує у дослідження перспективних нафтогазових ділянок у Західному регіоні, Чорному морі та Дніпровсько-Донецькому басейні.

Для пошуку нових покладів, в тому числі на значних глибинах та у щільних породах, Укргазвидобування проводить геологічні дослідження за технологіями 2D та 3D, застосовує сучасні технології для переобробки наявної геологічної інформації, бурить пошукові та розвідувальні свердловини. Такі роботи виконуються на понад 50 нових ділянках, які є у портфелі компанії.

Крім того, Укргазвидобування проводить розвідку на чотирьох нових ділянках, за якими наприкінці 2020 року були підписані угоди про розподіл продукції з державою. Відповідно до угод, компанія планує у перші 5 років провести 3D сейсмічну розвідку на площі 1,55 тис. кв км і пробурити 12 розвідувальних свердловин. Загальний обсяг інвестицій має сягнути 3,6 млрд грн.

Для збільшення ресурсного портфелю Укргазвидобування бере участь у електронних аукціонах Державної служби геології та надр України. У 2022 році компанія придбала 1 спеціальний дозвіл на користування надрами Рибницької площі у Івано-Франківській області.