Переробка і реалізація

Shebel – нове ім’я Шебелинського заводу та продукції, яку він виробляє (бензини А92 та А95, ДП, LPG). Пальне Shebel за усіма показниками якості та екологічності відповідає стандарту Євро-5.

Shebel в соцмережах: https://www.facebook.com/Shebel.fuel/

Веб-сайт Shebel: https://shebel.ua/

Роздрібна реалізація: Ви гарантовано можете заправити своє авто пальним Shebel на АЗС «Укргазвидобування» у м. Харкові та Харківській області та на заправних станціях мереж АЗС-партнерів. Ми постійно розширюємо перелік АЗС, де реалізують нашу продукцію. Заправляючи авто на звичній для вас АЗС, поцікавтеся – можливо, вам запропонують пальне Shebel найвищої якості Євро-5!

Гуртову реалізацію бензинів, ДП, LPG під торговою маркою Shebel  та іншої продукції власного виробництва (мазут, риформат, бітум, бензоловмісна фракція) АТ «Укргазвидобування» здійснює через електронні біржові торги.

Торгові сесії відбуваються на ТБ «Українська енергетична біржа» щовівторка та щочетверга з 11 до 13 години. Відвантаження продукції здійснюється автотранспортом і залізницею.

Інформація про продукцію (об’єм, кількість, ціну, умови постачання, пункт відвантаження), яку пропонують до продажу, міститься на web-сторінці ТБ «Українська енергетична біржа».

Шебелинському заводу – 60 років