Буріння

Укргазвидобування має значний досвід в галузі буріння, та активно розвиває цей напрям впродовж останніх 5 років. Компанія споруджує десятки нових свердловин на рік на своїх родовищах. Компанія реалізує проекти пошукового та розвідувального буріння на нових ділянках, та експлуатаційного буріння на наявних родовищах.

До складу Укргазвидобування входить найбільший буровий підрозділ України – філія Укрбургаз, яка виконує повний спектр робіт з будівництва свердловин. Підрозділ постійно розвиває свої компетенції, збільшуючи швидкість та обсяги буріння.

У 2019 році буровий флот Укрбургазу поповнився 20-ма сучасними буровими верстатами. Нові верстати були названі на честь видатних постатей української історії – борців за незалежність України, що символізує боротьбу за енергетичну незалежність нашої держави.

Для підвищення кваліфікації працівників Укрбургазу для роботи на новому обладнанні, компанія започаткувала освітню програми «Школа буріння». У межах цієї програми більш як 300 співробітників, що задіяні в бурінні свердловин, отримали знання від кращих світових тренерів та відвідали заводи міжнародних виробників.


НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ

Укргазвидобування повернуло контроль над буровими верстатами на деокупованих територіях

Укргазвидобування під час війни досягло рекордних показників буріння