Науково-технічна діяльність

Для забезпечення енергонезалежності країни Укргазвидобування займає проактивну позицію у питаннях залучення новітніх технологій на український ринок. Компанія застосовує провідні підходи та сучасні технології для розкриття потенціалу нових ділянок та підвищення ефективності розробки наявних родовищ.

Крім того, Укргазвидобування в межах політики досягнення кліматичної нейтральності реалізує проекти з декарбонізації та досліджує можливості виробництва зелених енергоносіїв.

Центром науково-технічної компетенції з впровадження перелічених проектів та новітніх технологій в Укргазвидобуванні є філія Український науково-дослідний інститут природних газів (УкрНДІгаз).

Фахівці інституту крім надання наукового супроводу під час впровадження нових технологій та зелених проектів, забезпечують науковою, проектною і нормативною документацією повний цикл виробничої діяльності Укргазвидобування.

Структура інституту налічує:

  • – 31 науковий відділ
  • – 2 лабораторій з високотехнологічним обладнанням та вимірювальними приладами
  • – проектний підрозділ

Колектив УкрНДІгазу – це більш ніж 600 висококваліфікованих спеціалістів з вагомим досвідом роботи в газодобувній галузі, серед яких: 5 докторів наук, 30 кандидатів наук.


На базі науково-дослідного інституту УкрНДІгаз функціонує центр 3D моделювання та візуалізації родовищ. Це надсучасний центр компетенцій, унікальний, для нафтогазової галузі України. На базі центру створено 28 тривимірних моделей родовищ та ведеться робота по створенню наступних 5-ти нових 3D моделей для ключових родовищ Нафтогазу, серед яких Шебелинське та Західно-Хрестищенське родовища. 


НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ

Укргазвидобування впроваджує нову для України технологію розвідки та розробки газових покладів

Нафтогаз розпочав створення найбільшої в Україні бази геологічних даних