Укргазвидобування визначило переможців у закупівлі за рамковою угодою

1 черв. 2018 | Категорія: Закупівлі
Укргазвидобування визначило переможців у закупівлі за рамковою угодою

АТ «Укргазвидобування» провело перші торги у межах пілотного проекту з проведення закупівель за рамковими угодами.

З метою створення конкурентного середовища у сфері закупівель та недопущення простоїв виробництва, було вирішено закуповувати запасні частини до транспортних засобів для потреб філії БУ «Укрбургаз» за процедурою рамкових угод.

Закупівля за рамковими угодами передбачає підписання однакових (рамкових) угод з трьома контрагентами, які пройшли попередню кваліфікацію. У договорі передбачено 561 позицію запасних частин для потреб філії загальною вартістю 40 млн грн. За виникнення потреби у запасних частинах з переліку створюється замовлення та один із трьох контрагентів (той, що надав найнижчу цінову пропозицію) має забезпечити його виконання. Підписання зазначених угод на постачання запасних частин дає змогу зменшити простої виробництва через довготривалий процес закупівель.

Переможцями торгів визначено три українські компанії: ТОВ «Укравтозапчастина», ТОВ «Автокомпоненти «Автек», ТОВ «ТПК «Омега-Автопоставка».

Закупівля за рамковими угодами дає змогу зменшити кількість однотипних процедур закупівель та проводити одну операцію на плановий обсяг необхідного товару, не порушуючи при цьому принципів конкурентного середовища.

Деталі процедури за посиланням: http://ugv.com.ua/uk/tenders/view/ubg18t-05-zapasni-castini-do-vantaznih-transportnih-zasobiv-furgoniv-ta-legkovih-avtomobiliv.