Укргазвидобування уклало контракт зі світовим хімічним гігантом BASF для подальшого підвищення якості пального Shebel

18 черв. 2018 | Категорія: Реалізація
Укргазвидобування уклало контракт зі світовим хімічним гігантом BASF для подальшого підвищення якості пального Shebel

АТ «Укргазвидобування» та німецький хімічний концерн BASF уклали довгостроковий контракт про постачання пакету присадок, розроблених спеціально для автомобільного пального Shebel.

Термін дії угоди – три роки, а її підписанню передувала кропітка підготовча робота з підбору, розробки та тестування присадок.

«Укргазвидобування вже має позитивний досвід співпраці з BASF щодо покращення низькотемпературних характеристик нашого дизельного пального. Наразі ми вирішили розширити спектр взаємодії та запропонували BASF розробити комплекс іменних присадок спеціально для дизпалива та бензинів Shebel. Наша мета – надати споживачу пальне преміальної якості за адекватною ціною. Весь обсяг продукції, яку ми випускаємо, матиме характеристики, аналогічні брендовим маркам в топ-мережах АЗС. Упевнений, що українській споживач залишиться задоволеним автомобільним пальним з покращеними характеристиками», – зазначив Сергій Федоренко, директор з комерційних питань АТ «Укргазвидобування».

«Ми вкрай раді розвитку плідної співпраці між концерном BASF та АТ «Укргазвидобування» в області поліпшення експлуатаційних і екологічних властивостей пального. Використання багатофункціональних пакетів присадок, які контролюють утворення відкладень у паливній системі двигуна, - загальносвітова тенденція. Створюючи свій бренд пального Shebel у співпраці з концерном BASF, АТ «Укргазвидобування» робить ще один впевнений крок назустріч споживачеві, пропонуючи українське пальне, яке відповідає останнім світовим трендам ринку пального», - прокоментував Андреас Лір, генеральний директор BASF в Україні.

Довідково

За контрактом з BASF постачатимуть два пакети присадок: Keropur 3802 Shebel та Keropur DP Shebel.

Пакет присадок для бензинів із модифікатором тертя Keropur 3802 Shebel призначений для отримання пального з високими очисними властивостями, що забезпечить підтримання чистоти двигунів, у тому числі з прямим уприскуванням.

Пакет присадок для дизельного палива Keropur DP Shebel також має гарні очисні властивості, у тому числі у двигунах системи common-rail, знижує піноутворення, підвищує цетанове число на одиницю.

Пакети присадок дозволять економити пальне, мають гарні антикорозійні властивості та знижують знос двигуна.