Укргазвидобування проводить дослідження інгібіторів гідратоутворення

12 лип. 2018 | Категорія: Закупівлі
Укргазвидобування проводить дослідження інгібіторів гідратоутворення

АТ «Укргазвидобування» (далі - Товариство) сумісно з Інститутом газу НАН України проводить дослідження інгібіторів, які б могли виступити аналогом технічного метанолу марки «А», що використовується на об’єктах Товариства для попередження гідратоутворення на свердловинах.

Запрошуємо виробників інгібіторів взяти участь у дослідженні та надати зразки до офісу АТ «Укргазвидобування» за адресою: м.Київ,  вул. Кудрявська 26/28. Подача зразків буде відбуватись з 15.07.2018 по 20.07.2018 до 14:45 год.

 Вимоги до подачі зразків:

  • Зразки мають бути подані в герметично закритій прозорій скляній тарі;

  • Має бути подано 2 зразка одного інгібітора об’ємом 0,5 літра. Один зразок має бути запломбований та затверджений підписом та печаткою підприємства, якому належить зразок.

Скорочений регламент проведення дослідження:

Після подачі зразків до офісу Товариства кожному зразку буде присвоєний порядковий номер. Один зразок з номером буде відправлений до лабораторії, другий залишається в Укргазвидобуванні до закінчення дослідження.

У разі позитивного заключення лабораторії щодо хімічних властивостей інгібітору буде проведено випробування цього зразка безпосередньо на об'єктах АТ «Укргазвидобування».

Також зазначаємо, що командою УГВ прийнято усі заходи щодо прозорості досліджень зразків в Інституті газу НАН України, а тому, виробники/постачальники у разі надання зразків свого інгібітору до Товариства, берут на себе зобов’язання щодо згоди із висновком  Інституту газу та відмови від будь-яких скарг з приводу результатів досліджень.

Контактні особи від Товариства:

  • Михайлюк Василь Степанович, тел. 272-23-57, 461-25-56; email: [email protected]

  • Мамчур Анастасія Олександрівна, тел. 461-27-60; email: [email protected]