Укргазвидобування презентувало потенційним партнерам можливості для співпраці у форматі РЕС

25 січ. 2022 | Категорія: Офіційні
Укргазвидобування презентувало потенційним партнерам можливості для співпраці у форматі РЕС

25 січня 2022 року АТ «Укргазвидобування» презентувало українським та міжнародним компаніям можливості для співпраці у форматі Production Enhancement Contracts (РЕС). У межах другого етапу проекту компанія планує знайти досвідчених і надійних партнерів для операційного управління 35 родовищами.

«Нафтогаз відкритий для партнерств у нових проектах, націлених на зміцнення енергонезалежності України. Ми вже маємо позитивний досвід співпраці у форматі PEC на 13-ти родовищах Західної України. Там протягом року наш партнер Expert Petroleum забезпечив зростання базового видобутку за рахунок операцій з інтенсифікації та реконструкції наземної інфраструктури. Тож ми масштабуємо отриманий досвід на Східну та Центральну Україну. Я дякую учасникам заходу за інтерес до нашого проекту. Сподіваюся, що ця зустріч переросте у корисне партнерство як для компаній-партнерів, так і для України», – зазначив Маврікій Калугін, головний виконавчий директор Нафтогазу.

До заходу долучилися близько 100 представників 40 компаній з 10 країн.

Як і раніше, від майбутніх партнерів очікується стабілізація і збільшення видобутку вуглеводнів на вигідних для обох сторін умовах.

Для Нафтогазу це можливість вивільнити ресурси та сфокусувати зусилля на пріоритетних проектах.

Інші умови також залишаються незмінними:

  • – У межах РЕС-контрактів весь видобутий газ та запаси обліковуватимуться на балансі Укргазвидобування.
  • – Укргазвидобування є і залишатиметься власником спеціальних дозволів на родовища.
  • – За свої послуги компанія-партнер отримуватиме оплату в залежності від тарифів для різного типу діяльності: базовий видобуток, видобуток від операцій інтенсифікації на наявних свердловинах та видобуток з нових свердловин.

Наступний етап запуску проекту – прийом заявок від зацікавлених партнерів.

Ознайомитися з відеозаписом презентації проекту можна за посиланнями:

З матеріалами проекту можна ознайомитися за посиланнями: