Укргазвидобування презентувало новий бренд Шебелинського заводу

20 бер. 2018 | Категорія: Реалізація
Укргазвидобування презентувало новий бренд Шебелинського заводу

Шебелинський нафтопереробний завод та продукція, яку він виробляє (бензини марок А-92, А-95, дизельне пальне, LPG), отримали нове ім’я – Shebel.

Презентація нового бренду для ключових гравців вітчизняного нафтового ринку відбулася 19 березня 2018 року. Сергій Федоренко, директор з комерційних питань Укргазвидобування, та Дмитро Логгінов, співвласник та керуючий партнер креативного агентства «Мічурін», розповіли про процес розробки ідеї нового імені Шебелинського заводу.

Shebel - це не просто зміна імені чи зовнішнього вигляду – це уособлення високих стандартів якості, повної трансформація підходу до процесів виробництва, збуту, управління якістю, маркетингового супроводу продукції від заводу і до споживача.

«Спочатку ми модернізували Шебелинський завод та почали випуск нафтопродуктів високої якості, чим довели, що виробляти пальне європейського рівня в Україні можливо. Тепер ми розробили новий бренд для заводу – Shebel, який допоможе нам у реалізації нашої наступної цілі: кожен український водій повинен мати можливість заправлятися якісним європейським пальним українського виробництва», - підкреслив директор з комерційних питань ПАТ «Укргазвидобування» Сергій Федоренко.