Укргазвидобування отримало обладнання із США для відновлення пошкоджених потужностей

22 лют. 2023 | Категорія: Офіційні
Укргазвидобування отримало обладнання із США для відновлення пошкоджених потужностей

EQT Corporation, найбільший видобувник газу в США, безкоштовно передала АТ «Укргазвидобування» виробниче обладнання для видобування газу і рідких вуглеводнів.

Отримане обладнання буде використано для відновлення пошкодженої нафтогазовидобувної інфраструктури, а також для підтримки стабільності виробничих процесів в умовах війни.

«Повномасштабна війна призвела до пошкоджень або повного руйнування десятків виробничих об’єктів Укргазвидобування. Водночас вона в рази ускладнила постачання необхідного обладнання та матеріалів для газовидобування. Деякі види обладнання потребують спеціального виготовлення і недоступні на українському ринку. Тому ми надзвичайно вдячні нашим західним партнерам, які допомагають нам у подоланні цих складнощів. Ми швидше і більше будемо відновлювати пошкоджені об’єкти, впроваджувати необхідні виробничі проекти, що означає додатковий газ для країни», – зазначив Олег Толмачев, т.в.о. генерального директора Укргазвидобування.

EQT Corporation стала першою американською компанією, яка надала виробниче обладнання для видобування газу в Україні. Його постачання стало можливим завдяки підтримці Уряду США, а також Міністерства інфраструктури України.

«Забезпечення надійного енергопостачання є викликом не лише для України, а й для всього світу. Ми пишаємося можливістю підтримати наших колег в Україні у той час, коли вони безстрашно продовжують виконувати виробничі операції в надзвичайно складних умовах, — сказав Тобі З. Райс, президент і генеральний директор EQT Corporation. — Це обладнання відіграватиме важливу роль у стабільному енергозабезпеченні України. Ми сподіваємося, що наші колеги залишатимуться в безпеці у ці небезпечні часи, і з нетерпінням чекаємо дня, коли ця війна закінчиться».

Довідка

EQT Corporation (NYSE: EQT) – найбільший виробник природного газу в Сполучених Штатах Америки, діяльність якого зосереджена в Аппалачському басейні. Деталі: eqt.com.

АТ «Укргазвидобування» — найбільша газовидобувна компанія Центральної та Східної Європи, яка видобуває 70% всього українського газу. «Укргазвидобування» є 100% дочірньою компанією НАК «Нафтогаз України».