У межах 10,16 млрд куб. м газу видобуло Укргазвидобування за січень – серпень 2018 року

3 вер. 2018 | Категорія: Офіційні
У межах 10,16 млрд куб. м газу видобуло Укргазвидобування за січень – серпень 2018 року

За оперативними даними, видобуток АТ «Укргазвидобування» за січень – серпень 2018 року становить 10 159,2 млн куб. м природного газу, що відповідає тенденції нарощування видобутку.

Це плюс 79 млн куб. м порівняно з показником за 8 місяців минулого року.

У серпні 2018 року АТ «Укргазвидобування» зберегло тенденцію зростання видобутку природного газу, закріпивши аналогічні показники серпня 2017 року – 1,304 млрд куб. м.

Нагадаємо, що Укргазвидобування у липні 2018 року отримало рішення від Державної служби геології та надр України щодо подовження дії 39 спецдозволів на користування надрами на 20 років на наявних родовищах, що дасть можливість прискорити введення нових свердловин в експлуатацію, компанія у найкоротші строки здійснює пошуково-розвідувальні роботи на всіх без винятку нових ділянках надр для подальшого нарощування обсягів власного видобутку газу, успішно реалізовує програму нарощення обсягів буріння із зовнішніми буровими підрядниками та впроваджує нові підходи у виробничих процесах, використовує всі можливі новітні методи інтенсифікації видобутку. Все це направлено на збільшення видобутку блакитного палива задля забезпечення енергетичної незалежності України.

Але компанія неодноразово заявляла про те, що від нових ділянок залежить перспектива видобутку близько 5,5 млрд куб. м газу до кінця 2020 року.