Укргазвидобування провело міжнародну зустріч з постачальниками UGV Technology Day Baku

26 квіт. 2019 | Категорія: Закупівлі
Укргазвидобування провело міжнародну зустріч з постачальниками UGV Technology Day Baku

Команда Групи Нафтогаз в рамках політики прозорості та відкритості постійно комунікує з наявними та потенційними партнерами. Так, 25 квітня традиційна зустріч з постачальниками відбулася у столиці Азербайджану - Баку.

Сергій Федоренко, член правління, директор з комерційних питань Укргазвидобування, представив команду УГВ та розповів про основні досягнення компанії. Також Сергій презентував програму інвестицій у переробку та реалізацію нафтопродуктів та пов’язані із цим потреби у закупівлях.

Андрій Делитканич, заступник начальника департаменту буріння, розповів про плани зі збільшення обсягів буріння та необхідність у сервісних послугах.

Олексій Акульшин, головний фахівець відділу аналітики та забезпечення проектів, озвучив плани щодо збільшення сервісних операцій у 2019 році з метою нарощення обсягів видобутку українського газу та запросив учасників конференції узяти участь у проекті PEC з інтенсифікації видобутку на зрілих і виснажених родовищах.

Віктор Марущенко, начальник департаменту наземної інфраструктури, презентував плани з модернізації та оновлення об’єктів наземної інфраструктури, будівництва та обслуговування трубопроводів, закупівлі обладнання.

Орест Логунов, директор з закупівель Групи Нафтогаз, та Антон Тараненко, начальник департаменту закупівель Укргазвидобування, розповіли про особливості державних закупівель та про основні закупівельні принципи, якими керується компанія.

Дякуємо усім присутнім за інтерес до нашої діяльності та сподіваємося на майбутню співпрацю.

До Вашої уваги презентації за кожним напрямком:

Переробка та реалізація нафтопродуктів

Буріння

Нафтосервісні послуги

Наземна інфраструктура

Закупівельна діяльність «Групи Нафтогаз»