Стівен та Азіза Болдуін завершили роботу в Укргазвидобуванні

24 бер. 2020 | Категорія: Офіційні
Стівен та Азіза Болдуін завершили роботу в Укргазвидобуванні

Минулого тижня закінчився термін дії контрактів АТ «Укргазвидобування» зі Стівеном Болдуіном, який обіймав посаду виконавчого директора, та Азізою Болдуін, яка працювала заступником голови правління з охорони праці, промислової безпеки та екології.

«Досвід, знання та експертиза Стівена дали змогу нашій команді визначити пріоритетні напрями розвитку компанії, які лягли в основу перспективної програми нарощування видобутку «Тризуб». Разом зі Стівеном ми створили прозору систему планування та обліку виробничих процесів. Завдяки цьому нам вдалося вийти на реальні показники товарного газу і втримувати їх на рівні попередніх років навіть в умовах значного природного падіння. Азіза змінила підходи до роботи у сферах охорони праці та довкілля: ці напрями перетворилися з функцій на цінності компанії. Ми почали впроваджувати сучасні стандарти щодо засобів індивідуального захисту, які відповідають міжнародному рівню. Зробили серйозні кроки вперед у питаннях мінімізації впливу газовидобування на екологію. Ставлення Стівена й Азізи Болдуін до довірених їм ділянок роботи дало змогу змінити не тільки виробничі підходи, а й культуру компанії в цілому. Разом з усім колективом дякую Стівену й Азізі за цей внесок і бажаю успіхів у подальшій кар’єрі», – сказав Андрій Фаворов, директор з інтегрованого газового бізнесу Нафтогазу України.

Компанія буде й надалі дотримуватися взятого курсу як щодо нарощення видобутку газу, так і в питаннях розвитку компетенцій у сфері охорони праці та довкілля.

Тимчасове виконання обов’язків виконавчого директора покладено на Олега Сологуба, а заступника голови правління з охорони праці, промислової безпеки та екології – на Єгора Солдатова.