Оновлюємо парк спецтехніки для геофізичних досліджень

7 серп. 2023 | Категорія: Офіційні
Оновлюємо парк спецтехніки для геофізичних досліджень

 

Майже в 2 рази з початку року Укргазвидобування збільшило кількість геофізичних досліджень свердловин порівняно з таким же періодом 2022-го. І приблизно на третину – порівняно з аналогічним показником 2021-го.
 
У планах – лише нарощувати темпи. Цього року компанія планує досягти найкращого показника за останні 3 роки!
 
Сприятиме цьому нова спеціалізована техніка, яку закуповує Укргазвидобування для збільшення своїх потужностей. Так, наша філія Укргазпромгеофізика отримала чотири нові лабораторно-перфораційні та три лабораторно-каротажні станції на базі вантажівок Renault. Вони доповнять технічний парк 27-ми геофізичних партій, які проводять дослідження та роботи в свердловинах.
 
Оновлюючи техніку, Укргазпромгеофізика переходить на цілодобове виконання геофізичних досліджень. А це дасть не лише збільшення кількості самих операцій, а ще й економію коштів на обслуговування свердловин і додатковий видобуток газу (оскільки свердловини швидше вводитимуться в експлуатацію).
 

Довідково:

геофізичні дослідження та роботи в свердловинах виконуються на різних етапах життя свердловини – від буріння свердловини до геохімічних досліджень. Їхня мета – зібрати максимальну кількість показників щодо порід, у яких пробурена свердловина, і перспективи отримання з них вуглеводнів. Зібрані дані консолідуються в єдиних базах інформації щодо родовищ, в тому числі, використовуються для створення їх 3D-моделей.