Прозорі закупівлі залишаються важливим пріоритетом Укргазвидобування

3 лист. 2023 | Категорія: Офіційні
Прозорі закупівлі залишаються важливим пріоритетом Укргазвидобування


Укргазвидобування продовжує працювати в умовах війни, але компанія не тільки не збавила темпи видобутку газу, а навпаки − запускає в роботу високодебітні свердловини та відкриває нові родовища. Це потребує нарощення обсягів закупівель.

Про це йшла мова під час заходу Suppliers` Day – 2023, який відбувся в Києві та був присвячений питанням організації закупівель Укргазвидобування.

У заході взяли участь більше 220 представників 118 компаній-постачальників з 13 країн світу, які мали змогу ознайомитись із планами Укргазвидобування на наступний рік та обговорити основні проблеми, які виникають в процесі співпраці.

Олег Толмачев, т.в.о. генерального директора Укргазвидобування, зазначив, що на наступний рік компанія має амбітні плани щодо нарощування обсягів робіт, що у свою чергу потребуватиме більших обсягів закупівель для стабільного виробничого процесу.

Один із головних пріоритетів для компанії − проводити прозорі закупівлі, особливо в цих складних умовах, в яких перебуває вся країна. Ми розуміємо, що в таких умовах компаніям складно планувати свою діяльність. Саме тому проводимо прозорі і відкриті консультації з ринком, заздалегідь публікуємо зведений план закупівель Укргазвидобування на наступний рік, щоб постачальники могли планувати роботу виробничих потужностей, − зазначила Любов Дикун, директорка з МТП та складської логістики Укргазвидобування.