Нафтогаз запустив навчальну онлайн платформу для нафтогазових фахівців

29 лист. 2021 | Категорія: Офіційні
Нафтогаз запустив навчальну онлайн платформу для нафтогазових фахівців

Навчальна онлайн платформа DEEP пропонує майбутнім та молодим фахівцям нафтогазової галузі безкоштовні практичні та теоретичні заняття, активності для обміну досвідом та знаннями. Це доступна для кожного експертна база знань від провідних українських та міжнародних фахівців галузі.

Презентація освітньої платформи DEEP відбулася 25 листопада в межах студентського конгресу – 5th International Student Fuel Congress. Цей захід був продовженням Східноєвропейської конференції з геології та розробки, на якій зібралося більше 400 фахівців з 17 країн світу для обговорення актуальних викликів галузі.

DEEP Oil&Gas Knowledge Sharing Platform – це унікальний для нафтогазової галузі освітній проект, який об’єднує довкола себе молодих, активних, небайдужих фахівців, що прагнуть розвиватися і змінювати галузь. Перші активності, на базі яких утворилася онлайн платформа, розпочалися у березні 2020 року. З цього часу навчальна спільнота налічує понад 1000 учасників та 50 експертів, що охоче діляться знаннями та власним досвідом роботи як в Україні, так і в найбільших газовидобувних компаніях світу.

– Ідея створити місце, що згуртує молодих та активних людей, які бачать свою майбутню кар’єру в нафтогазовій галузі, виникла у березні 2020 року, коли все людство зіштовхнулося з пандемією COVID-19. Проте карантин – не привід витрачати час. Треба продовжувати вчитися, щоб бути успішним в умовах змін. Так стартував онлайн марафон лекцій для студентів і молодих фахівців, зацікавлених в нафтогазовій справі. Сьогодні ми виводимо нашу ініціативу на якісно новий рівень, 2022 рік розпочнемо з нових навчальних програм та ініціатив для обміну досвідом, – розповідає Михайло Братах, начальник департаменту наземної інфраструктури Укргазвидобування, ініціатор онлайн платформи DEEP. 

Усі навчальні активності є доступними та відкритими для кожного, хто хоче побудувати успішну кар’єру у галузі та зробити свій внесок у енергонезалежність України. Навчання безкоштовне і проводиться за підтримки Нафтогазу.

– Ми прагнемо залучати на роботу молодих амбітних фахівців, що готові працювати із сучасними викликами галузі і включатися в роботу з першого дня. DEEP – це шлях до професійної кар’єри та самовдосконалення. З отриманими знаннями молоді фахівці зможуть бути на одній хвилі з галуззю та відповідати її поточним вимогам, – зазначила Оксана Редюк, начальниця відділу навчання та розвитку персоналу Укргазвидобування.

На платформі DEEP вже у січні 2022 року будуть доступні такі активності:

  • – Курс практичних занять з роботи з професійним програмним забезпеченням: Petrel, Reservoir Tank, Eclipse, Petex, PipeSim, Symmetry, Hysys, Gap та інше;
  • – Практичні воркшопи, направлені на пошук рішень для реальних кейсів галузі;
  • – Курс професійних лекцій з повного циклу газовидобування;
  • – Speaking club – галузева англійська для нафтогазових професіоналів.

Крім цього, на учасників чекають конкурси ідей, зустрічі з HR фахівцями, знайомство з роботодавцями та інші корисні події.

Слідкуйте за активностями платформи на сайті deep-platform.com.ua.