Гордієнка і Микитина звільнено з Укргазвидобування

21 груд. 2018 | Категорія: Офіційні
Гордієнка і Микитина звільнено з Укргазвидобування

Директора з підготовки та транспортування газу О. Гордієнка та начальника механіко-енергетичного департаменту В. Микитина було звільнено з Укргазвидобування.

Нагадаємо, що 20 грудня СБУ, ГПУ та САП провели процесуальні дії за підозрою у організації корупційної схеми.

Голова правління УГВ Олег Прохоренко зазначив: «Я дякую правоохоронним органам за активну допомогу в очищенні компанії від недобросовісних співробітників та схем. Б‘ємося над цим вже 3,5 роки. Постійно наголошую всім підлеглим – ви повинні працювати чесно та ефективно, ми створюємо для цього всі умови. Якщо хтось вирішив розжитися на УГВ нечесним шляхом - ви клієнт правоохоронців, і ніхто нікого захищати не буде. 

Ми активно співпрацюємо зі слідством та будемо вживати всіх законних заходів, аби ці особи понесли справедливе покарання в разі, якщо їхня провина буде доведена».

Товариство декларує Патріотизм, Професійність, Прозорість, Прогресивність, Порядність на всіх рівнях своєї діяльності. В своїй роботі з партнерами кожен працівник компанії має неухильно дотримуватися зазначених корпоративних цінностей. Порядність передбачає нульову толерантність до корупції. Корупція та подвійні стандарти є неприйнятними у будь-якому вигляді.