Енергетики Укргазвидобування допомагають відновлювати енергопостачання на Харківщині

1 груд. 2022 | Категорія: Офіційні
Енергетики Укргазвидобування допомагають відновлювати енергопостачання на Харківщині

Електрики, що працюють на виробничих об’єктах наших східних філій, допомагають колегам з «Харківобленерго» долати наслідки ворожих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.

Наші колеги працюють понаднормово – встигають відновлювати живлення та ремонтувати пошкоджене обладнання на об’єктах компанії, що постраждали від обстрілів, а також допомагають ремонтувати лінії електропередач до житлових будинків мешканців одного з районів Харківської області.

У такому режимі фахівці компанії працюють ще з березня. Саме тоді наші колеги вперше почали відновлювати постачання електроенергії у містах і селищах Харківщини, адже фахівці «Харківобленерго» не могли дістатися цих населених пунктів через окупацію частини області та безперервні обстріли.

– Від початку повномасштабної війни наші ремонтні бригади працювали майже цілодобово. Нерідко виконувати роботи доводилося під обстрілами, поблизу самої лінії фронту. За ці 9 місяців ми відновили близько 240 пошкоджень повітряних ліній в енергетичній системі нашого виробництва. На нашому рахунку також численні відремонтовані високовольтні лінії, що забезпечують електропостачання одного з районів Харківщини. Зараз такий час, що всі роботи потрібно виконувати вчетверо швидше, ніж зазвичай. Та в кожній нашій бригаді процес налагоджений, ніхто не чекає команди, кожен знає послідовність дій і свою зону відповідальності. Кожен з нас, обираючи мирну професію, не думав, що опиниться в епіцентрі бойових дій. Ми готові відновлювати пошкоджену інфраструктуру стільки, скільки буде необхідно. Усе для людей, все для Перемоги! – говорить Олег Ващенко начальник цеху енергозабезпечення Шебелинкагазвидобування.