№ 54104: ТОВ "ЕНТЕХ-СЕРВІС"

7 бер. 2023 Залишено без розгляду
Повне найменування юридичної особи заявника скарги: ТОВ "ЕНТЕХ-СЕРВІС"
Назва процедури: УБГ22Т(УО)-230_43130000-3 – Бурове обладнання (Ключі багаторозмірні для бурових та обсадних труб)
Найменування філії, щодо дій якої спрямовується скарга: АТ "Укргазвидобування"
ЄДРПОУ заявника: 39299344
Підстава для скарги: Скарга щодо відбору Контрагентів
Чи завантажено скаргу на Prozorro? Ні
Причини не звантаження скарги на Prozorro

Була завантажена вимога.

Пошта заявника: [email protected]
Контакти заявника: +380980050088
ПІБ підписанта скарги: Веріженко Олександр Станіславович, Директор
Суть скарги, вимоги:

З метою уникненя порушеня права Участника на об'єктивне, рівне і недискримінаційне ставлення до всіх учасників закупівлі. Хочемо донести до Вашого відома неправомірність визнання переможцем компанії ТОВ "НАФТОЕКСПЕДИЦІЯ".
Відповідно до умов додатку 3 Тендерної документації на підтвердження відповідності запропонованого товару технічним вимогам замовника до предмету закупівлі згідно із додатком №3 до тендерної документації, учасник надає заповнений додаток №3 до тендерної пропозиції з описом товару, що пропонується ним в рамках даної процедури закупівлі
Пропонований учасником ТОВ "НАФТОЕКСПЕДИЦІЯ" товар не відповідає вимогам замовника. Замовник в Додатку 3 до тендерної документації вимагає: «3.1 Багаторозмірний ключ з стандартною підвіскою та довжиною плеча від 0,8 до 1,2 м – 1 шт.;», в свою чергу ТОВ "НАФТОЕКСПЕДИЦІЯ" пропонує: «3.1 Багаторозмірний ключ – 1шт.», що підтверджено паспортом виробника на запропонований товар. Відсутність стандартної підвіски, та неможливість визначення довжини плеча вказує на невідповідність технічним вимогам замовника. Відмінні технічні характеристики від тих що вимагаються замовником може призвести до аварій, що понесуть великі збитки для компанії, а також можуть призвести до травмування працівників.
Виходячи з вище зазначеного пропозиція ТОВ "НАФТОЕКСПЕДИЦІЯ" підлягає відхиленню на підставі абз.2 пп. 2 п. 41 Особливостей та п.3 Розділу V тендерної документації, а саме: тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, а також згідно із абзацом другим пункту 2 частини першої ст. 31 Закону.
Така «вибірковість» у поведінці Замовника виключає об’єктивність і безсторонність, що свідчить про дискримінаційний підхід при проведенні закупівлі, упередженість Замовника та відсутність рівного ставлення до усіх учасників.

Вимоги

Відхилиння переможця ТОВ "НАФТОЕКСПЕДИЦІЯ"

Рішення Тендерного комітету, що оскаржується

Вимога не задовільненна.

Рішення конфліктної комісії:

21 бер. 2023

Скаргу залишено без розгляду. Протокол №3 від 21 березня 2023 року засідання локальної конфліктної комісії Акціонерного товариства "Укргазвидобування".

  • file.txt
  • УБГ22Т(УО)-230_43130000-3_ ТОВ_ЕНЕРГОТЕХ-СЕРВІС.pdf