№ 54104: ТОВ "ЕНТЕХ-СЕРВІС"

Mar 7, 2023 Залишено без розгляду
Full name of the legal entity of the complainant: ТОВ "ЕНТЕХ-СЕРВІС"
Procedure title: УБГ22Т(УО)-230_43130000-3 – Бурове обладнання (Ключі багаторозмірні для бурових та обсадних труб)
The name of the branch in respect of whose actions the complaint is sent: АТ "Укргазвидобування"
USREOU of the applicant: 39299344
Grounds for complaint: Скарга щодо відбору Контрагентів
Prozorro complaint downloaded? No
The reason is not downloading a complaint against Prozorro

Була завантажена вимога.

Mail applicant: [email protected]
Contacts applicant: +380980050088
Name of signatory complaints: Веріженко Олександр Станіславович, Директор
The essence of the complaint, the requirements:

З метою уникненя порушеня права Участника на об'єктивне, рівне і недискримінаційне ставлення до всіх учасників закупівлі. Хочемо донести до Вашого відома неправомірність визнання переможцем компанії ТОВ "НАФТОЕКСПЕДИЦІЯ".
Відповідно до умов додатку 3 Тендерної документації на підтвердження відповідності запропонованого товару технічним вимогам замовника до предмету закупівлі згідно із додатком №3 до тендерної документації, учасник надає заповнений додаток №3 до тендерної пропозиції з описом товару, що пропонується ним в рамках даної процедури закупівлі
Пропонований учасником ТОВ "НАФТОЕКСПЕДИЦІЯ" товар не відповідає вимогам замовника. Замовник в Додатку 3 до тендерної документації вимагає: «3.1 Багаторозмірний ключ з стандартною підвіскою та довжиною плеча від 0,8 до 1,2 м – 1 шт.;», в свою чергу ТОВ "НАФТОЕКСПЕДИЦІЯ" пропонує: «3.1 Багаторозмірний ключ – 1шт.», що підтверджено паспортом виробника на запропонований товар. Відсутність стандартної підвіски, та неможливість визначення довжини плеча вказує на невідповідність технічним вимогам замовника. Відмінні технічні характеристики від тих що вимагаються замовником може призвести до аварій, що понесуть великі збитки для компанії, а також можуть призвести до травмування працівників.
Виходячи з вище зазначеного пропозиція ТОВ "НАФТОЕКСПЕДИЦІЯ" підлягає відхиленню на підставі абз.2 пп. 2 п. 41 Особливостей та п.3 Розділу V тендерної документації, а саме: тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, а також згідно із абзацом другим пункту 2 частини першої ст. 31 Закону.
Така «вибірковість» у поведінці Замовника виключає об’єктивність і безсторонність, що свідчить про дискримінаційний підхід при проведенні закупівлі, упередженість Замовника та відсутність рівного ставлення до усіх учасників.

Requirements

Відхилиння переможця ТОВ "НАФТОЕКСПЕДИЦІЯ"

Decision of the Competition Tender Committee

Вимога не задовільненна.

The decision of the conflict commission:

Mar 21, 2023

Скаргу залишено без розгляду. Протокол №3 від 21 березня 2023 року засідання локальної конфліктної комісії Акціонерного товариства "Укргазвидобування".

  • file.txt
  • УБГ22Т(УО)-230_43130000-3_ ТОВ_ЕНЕРГОТЕХ-СЕРВІС.pdf