Агостіно Маккані призначено головним експертом з пошуку та розвідки вуглеводнів (Chief Explorer)

18 лист. 2020 | Категорія: Офіційні
Агостіно Маккані призначено головним експертом з пошуку та розвідки вуглеводнів (Chief Explorer)
Нашу команду підсилив ще один фахівець світового рівня – Агостіно Маккані в якості головного експерта з пошуку та розвідки вуглеводнів (Chief Explorer).
У нього за плечима майже 40-річний досвід в розвідці і видобутку вуглеводнів в Італії, Єгипті, США, Норвегії, Казахстані, Великобританії, Чорногорії. З них 35 років – це робота в підрозділах найбільшої італійської нафтогазової компанії Eni. Агостіно починав свою роботу в ній на посаді фахівця у центрі обробки сейсмічних даних. Згодом – очолив напрям з розвитку нових проектів Eni в інших країнах. Зокрема, керував проектами з розробки таких великих родовищ як Зохр в Египті та Карачаганак у Казахстані. За освітою Агостіно магістр з геології, закінчив Міланський державний університет.
Агостіно, на посаді головного експерта з пошуку та розвідки вуглеводнів (Chief Explorer) дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування», зараз бере участь в розробці стратегії з розвитку ресурсної бази Нафтогазу, а надалі буде задіяний в процесі її впровадження. Також, Агостіно буде впроваджувати кращі світові практики і бізнес-процеси з пошуку та розвідки вуглеводнів для покращення успішності пошуково-розвідувального буріння.
– Ми прагнемо залучити найкращий вітчизняний і міжнародний досвід для розробки і реалізації наших стратегічних планів, щоб ідентифікувати і виважено оцінити всі наявні можливості для нарощення ресурсної бази в Україні. У цьому нам допомагають і зовнішні консультанти, і вітчизняні вчені та практики. Також ми формуємо потужну внутрішню команду, яка включає відомих, авторитетних фахівців з міжнародним досвідом. Щиро радію, що до неї приєднався Агостіно – один із тих людей, що зробили Eni тією успішною компанією, якою ми всі її знаємо. Його колосальний досвід в пошуку і розвідці вуглеводнів зробить нас ще більш ефективними на шляху до наших цілей, – зазначив Олександр Романюк, директор дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування».