Запрошуємо на щорічну зустріч із постачальниками UGV Technology Day Kyiv

23 лист. 2018 | Категорія: Закупівлі
Запрошуємо на щорічну зустріч із постачальниками UGV Technology Day Kyiv

Уже третій рік поспіль Укргазвидобування збирає представників наявних і потенційних підрядних компаній для ознайомлення із виробничими планами на поточний і подальші роки, технічними політиками на наступні декілька років, а також із важливою інформацією у сфері закупівлі.

З метою залучення національних виробників до участі у процедурах закупівель найбільшої газовидобувної компанії України продовжуємо серію щорічних зустрічей з потенційними постачальниками.

Захід відбудеться 30 листопада 2018 року у приміщенні НАК «Нафтогаз-України» за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 6. Час проведення конференції 10:30 – 13:30.

Програма заходу складається з таких тематичних блоків:

1. Потреби АТ «Укргазвидобування» у послугах та обладнанні, що пов’язані з геологорозвідувальними роботами.

2. Потреби АТ «Укргазвидобування» у послугах підрядників у сфері видобутку, зокрема, бурових підрядників, внутрішньосвердловинному обладнанні, буровому та лабораторному обладнанні, обладнанні у сфері інтенсифікації видобутку, капітального ремонту свердловин, інших послугах сфери видобутку.

3. Потреби АТ «Укргазвидобування» в послугах та обладнанні, що пов’язані з наземною інфраструктурою: підготовка та транспортування вуглеводнів, експлуатація ДКС, капітальне будівництво, автотранспортна та спеціальна техніка тощо.

4. Потреби АТ «Укргазвидобування» в послугах та обладнанні, що пов’язані з переробкою нафтопродуктів і комерційною діяльністю.

Заявки на участь у заході приймають на електронну пошту: [email protected]. Довідки за тел.: (044) 461-29-06.