Запрошуємо на регіональну зустріч із постачальниками UGV Technology Day Dnipro

19 квіт. 2018 | Категорія: Закупівлі
Запрошуємо на регіональну зустріч із постачальниками UGV Technology Day Dnipro

Уже третій рік поспіль Укргазвидобування збирає представників існуючих і потенційних підрядних компаній для ознайомлення із виробничими планами на поточний і подальші роки, технічними політиками на наступні декілька років, а також із важливою інформацією у сфері закупівлі.

З метою залучення національних виробників до участі у процедурах закупівель найбільшої газовидобувної компанії України продовжуємо серію регіональних зустрічей із потенційними постачальниками.

Захід відбудеться 26 квітня 2018 року у приміщенні у приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації за адресою: м. Дніпро, проспект Олександра Поля, 1. Час проведення конференції 11:00-17:00.

Програма заходу складається з таких тематичних блоків:

  1. 1. Потреби ПАТ «Укргазвидобування» у послугах та обладнанні, що пов’язані з геологорозвідувальними роботами. Спікер – представник департаменту геології.
  2. 2. Потреби ПАТ «Укргазвидобування» у послугах підрядників у сфері видобутку, зокрема, бурових підрядників, внутрішньосвердловинному обладнанні, буровому та лабораторному обладнанні, обладнанні у сфері інтенсифікації видобутку, капітального ремонту свердловин, інших послугах сфери видобутку. Спікер – представник  департаменту буріння.
  3. 3. Потреби ПАТ «Укргазвидобування» в послугах та обладнанні, що пов’язані з наземною інфраструктурою: підготовка та транспортування вуглеводнів, експлуатація ДКС, капітальне будівництво, автотранспортна та спеціальна техніка тощо. Спікер – представник департаменту підготовки та транспортування газу.
  4. 4. Потреби ПАТ «Укргазвидобування» в послугах та обладнанні, що пов’язані з переробкою нафтопродуктів і комерційною діяльністю. Спікер – представник департаменту з комерційних питань.

Заявки на участь у заході приймають на електронну пошту:  [email protected]. Довідки за тел.: (044) 461-29-06.