Запрошуємо до участі у круглому столі щодо розгляду проекту «Облаштування бурових майданчиків системою відеоспостереження»

18 лют. 2022 | Категорія: Закупівлі
Запрошуємо до участі у круглому столі щодо розгляду проекту «Облаштування бурових майданчиків системою відеоспостереження»

АТ «Укргазвидобування» працює над оптимізацією своєї діяльності, створенням безпечних умов праці та підвищенням виробничих показників. Наразі для досягнення поставленої мети необхідно впроваджувати новітні технології з діджиталізації виробничих процесів. Одним із таких напрямків є створення централізованої системи відеоспостереження на бурових майданчиках.

Основною метою проекту є організація моніторингу всіх технологічних процесів, що відбуваються на буровому майданчику і безпосередньо на самому верстаті, а також контроль персоналу щодо дотримання вимог з охорони праці. В цілому проект є унікальним, оскільки доведеться в полях розгорнути систему для одночасного покриття 35-ти бурових майданчиків із верстатами, що змінюють місцерозташування в середньому двічі на рік, встановити до 500 відеокамер спостереження та створити спеціалізований моніторинговий центр.

Для взаємодії з постачальниками систем відеоспостереження на ринку України Товариство ініціює публічне обговорення. Якщо вас зацікавив проект, долучайтеся до обговорення, що відбудеться 03.03.2022 р. о 13:00 у форматі онлайн.

Основні питання обговорення:

  • мета та завдання проекту;
  • особливості локацій, де передбачають розгортання системи відеоспостереження;
  • процедури закупівель з АТ «Укргазвидобування».

 

Для участі у заході потрібно до 27 лютого 2022 року включно заповнити форму. Після заповнення форми ви отримаєте запрошення у вигляді посилання для приєднання до відеоконференції, а також редакцію Технічного завдання з метою більш детального ознайомлення з проектом.

У разі виникнення запитань щодо проведення заходу, прохання звертатися до Петра Щерби (тел.: 050-381-12-43, [email protected]) або Ігоря Хорешка (тел.: 066-42-85-970, [email protected]).