Запрошуємо до круглого столу «Хімічні реагенти для бурових розчинів: обговорення перспектив співпраці спеціалізованих компаній і АТ «Укргазвидобування»

18 лют. 2022 | Категорія: Закупівлі
Запрошуємо до круглого столу «Хімічні реагенти для бурових розчинів: обговорення перспектив співпраці спеціалізованих компаній і АТ «Укргазвидобування»

АТ «Укргазвидобування», що входить до Групи Нафтогаз, системно працює над впровадженням провідних систем бурових розчинів і технологій для їхнього приготування. Для приготування бурових розчинів використовують широку гаму хімічних реагентів, ринок котрих в Україні досить слабо розвинений. Компанія ініціює тематичний круглий стіл для обговорення перспектив співпраці компаній постачальників і виробників хімічних реагентів для бурових розчинів.

Запрошуємо до круглого столу для обговорення перспектив співпраці за напрямком «Хімічні реагенти для бурових розчинів», що відбудеться 01.03.2021 о 13:00.

Основні питання обговорення:

  • виробничі плани й обсяги робіт АТ «Укргазвидобування», основні вимоги до постачальників хімічних реагентів для бурових розчинів;
  • наявні на ринку постачальники/виробники хімічних реагентів для бурових розчинів (присутність на ринку та виробничі потужності);
  • новітні технології, пропозиції щодо використання нових хімічних продуктів;
  • взаємодія з АТ «Укргазвидобування» на етапі тендерних процедур і надання послуг.

Вимоги до учасників круглого столу:

  • наявність досвіду з постачання хімічних реагентів;

або

  • наявність виробництва хімічних реагентів.

Для участі у заході потрібно до 25 лютого 2021 року включно заповнити форму. У разі відповідності зазначеним критеріям ми зв’яжемося з вами для отримання документів і підтвердження акредитації.

Для отримання детальної інформації щодо проведення заходу, будь ласка, телефонуйте: 096 78 27 416 (контактна особа Роман Плетяк).