За сприяння Укргазвидобування у школах Харківської області відбулося відкриття сучасних навчальних класів робототехніки

20 лют. 2019 | Категорія: Офіційні
За сприяння Укргазвидобування  у школах Харківської області відбулося відкриття сучасних навчальних класів робототехніки

Укргазвидобування як соціально відповідальна компанія будує партнерські відносини з громадами у регіонах здійснення діяльності. Так, за кошти Укргазвидобування у двох школах Харківської області було відкрито сучасні навчальні класи робототехніки від Центру технічного розвитку BroBots.

Відтепер школярі загальноосвітньої школи № 2 смт Донець та НВК № 2 м. Красноград зможуть розвивати свої навички моделювання та програмування технічних пристроїв різної складності.

Класи BroBots обладнані сучасною технікою та матеріалами: комплектуючими, електронними компонентами, мікроконтролерами, мікрокомп’ютерами, платами для програмування, інструментами, комп’ютерами, витратними матеріалами, лазерним різаком, 3D-принтером, паяльними станціями, проектором, системою вентиляції та кондиціонування.

Фахівці Центру технічного розвитку провели попередні тренінги для вчителів. Діти з різних навчальних закладів Донця та Краснограду зможуть безкоштовно відвідувати заняття з робототехніки.

Варто зазначити, що у Харківській області такі навчальні проекти запускають вперше. Аналогічні класи вже успішно функціонують у Броварах, Одесі та Дніпрі.

Навчання дітей середніх класів навичкам комп’ютерної інженерії та програмування у таких класах робототехніки закладає базис для майбутнього вибору професій, які наразі користуються попитом як серед українських, так серед міжнародних компаній.