Уряд призначив Олега Толмачева т.в.о. генерального директора Укргазвидобування

6 січ. 2023 | Категорія: Офіційні
Уряд призначив Олега Толмачева т.в.о. генерального директора Укргазвидобування

Кабінет Міністрів України на сьогоднішньому засіданні погодив призначення Олега Толмачева т.в.о. генерального директора АТ «Укргазвидобуванння».

До призначення Олег Толмачев обіймав посаду директора дивізіону «Розвідка та видобування» Групи Нафтогаз, на якій відповідав за стратегічні перспективні проекти, а також за залучення партнерів та інвесторів. Перед цим – працював заступником директора дивізіону за напрямом видобутку вуглеводнів.

Олег Толмачев має понад 20 років досвіду у видобуванні вуглеводнів у Північній Америці. Обіймав керівні посади у таких газодобувних компаніях у США, як BP America, Chesapeake Energy, EnCana Oil & Gas USA, Eclipse Resources і Montage Resources. Зокрема, очолював високотехнологічні проекти з розробки великих родовищ у Північній Америці з покладами газу та газоконденсату як у традиційних колекторах (East Texas Deep Bossier), так і щільних породах (Utica, Haynesville, Barnett, Marcellus, Granite Wash). Серед його обов’язків було підвищення економічної ефективності проектів, формування й керування мультифункціональними командами (геологія, розробка, буріння, видобуток, підготовка та переробка вуглеводнів). Отримав вищу освіту в університеті штату Оклахома, США, за фахом нафтова інженерія.

«Олег Толмачев — висококласний фахівець зі значним досвідом роботи у нафтогазовій сфері. Він добре знається на світовому досвіді, але при цьому працював в Україні та розуміє виклики, які ми сьогодні маємо перед собою», — зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

«Для України надзвичайно важливо не лише продовжувати видобувати власний газ, але й збільшувати видобуток. Це – головне завдання, яке стоїть сьогодні переді мною і всім колективом, і ми докладемо максимум зусиль для його виконання», — підсумував Олег Толмачев.