Укргазвидобування запускає програму медичного страхування для всіх 17-ти тисяч співробітників

24 січ. 2022 | Категорія: Офіційні
Укргазвидобування запускає програму медичного страхування для всіх 17-ти тисяч співробітників

АТ «Укргазвидобування» підвищує стандарти соціального забезпечення своїх співробітників. Компанія спільно з профспілковою організацією розробила і почала впроваджувати безпрецедентну програму добровільного медичного страхування для всього 17-тисячного колективу.

Програма розповсюджується на всіх без винятку працівників, незалежно від підрозділу та займаної посади. При цьому перелік послуг, який надає страхова компанія, є для всіх однаковим. Він включає широкі можливості для амбулаторного та стаціонарного лікування, швидкої медичної допомоги, медикаментозного забезпечення, проходження профілактичних оглядів тощо.

Співробітники Укргазвидобування зможуть обирати, де отримувати медичні послуги, адже в межах програми доступні понад 600 медичних закладів по всій території України. Усі витрати на медичні послуги в межах програми покриватиме компанія, для співробітників вони будуть безкоштовними.

«Програма страхування Укргазвидобування є унікальною для корпоративного сектору України з кількох причин. Кількість співробітників, одночасно застрахованих компанією, є однією з найбільших в країні. Для всіх діятимуть однакові умови страхування, без жодних преференцій для керівників. Передбачені «пакетом» послуги даватимуть змогу не лише якісно лікувати широкий спектр захворювань, а й, в першу чергу, упереджувати їх. Пандемія коронавірусу стимулювала нас звернути ще більшу увагу на здоров’я працівників. Разом з тим, нова програма страхування – це лише один із елементів соціальної політики, яку реалізує Укргазвидобування з метою створення безпечних і комфортних умов роботи», – зазначила Олена Кобець, генеральна директорка АТ «Укргазвидобування».

Скористатися превагами програми працівники компанії зможуть вже з 1 лютого поточного року. Наразі відбувається збір заявок, адже медичне страхування є добровільним.

Окрім страхування, відповідно до Колективного договору, Укргазвидобування забезпечує низку інших пільг, спрямованих на збереження і покращення здоров’я працівників. У тому числі, компанія створила всі необхідні умови для протидії пандемії.

«У непростій ситуації на газовому ринку, в умовах не стихаючої пандемії, нам вдається не змінювати фокус на добробут співробітників Групи Нафтогаз і знаходити механізми фінансування таких важливих проектів як медичне страхування. Я вітаю Укргазвидобування із запуском нового, дійсно непересічного проекту, насамперед, створеного для працівників на виробництві. Збереження здоров’я тих, хто працює у «полях» і безпосередньо видобуває газ – наш найперший пріоритет», – додала Олена Бойченко, членкиня правління, директорка з управління персоналом та соціальної політики Групи Нафтогаз.