Укргазвидобування запрошує на Suppliers’ Day 2023

26 жовт. 2023 | Категорія: Закупівлі
Укргазвидобування запрошує на Suppliers’ Day 2023


Із початком повномасштабної війни перед Укргазвидобування постав новий виклик – перебої щодо закупівель і логістики постачання. Компанія потребує надійних постачальників, з якими зможе результативно працювати на досягнення енергетичної незалежності України.

Зміни до національного законодавства, впровадження норми про локалізацію, закупівлі з особливостями – Укргазвидобування оперативно реагує на всі трансформації процесу закупівель, тож для наших постачальників мають бути зрозумілими правила та плани компанії.

Для налагодження співпраці й ефективного проведення закупівель запрошуємо чинних і потенційних контрагентів взяти участь у спеціальному заході – Suppliers’ Day.

Подія відбудеться 2 листопада 2023 року. Під час заходу фахівці Укргазвидобування презентують інформацію щодо номенклатури й обсягів запланованих закупівель на наступний рік.

Зокрема, йтиметься про закупівлі для:

  • – геологорозвідки, розробки та геофізики;
  • – буріння та сервісних операцій;
  • – видобування вуглеводнів.

На конференції Suppliers’ Day представники Укргазвидобування розкажуть про особливості участі в закупівлях компанії у системі ProZorro, а також дадуть відповіді на запитання учасників.

Для участі в заході необхідно заповнити заявку за посиланням: https://forms.office.com/e/c15ivKgn6G

Заявки приймають до 12:00 30 жовтня 2023 року. Після проходження реєстрації учасники отримають інформацію про деталі щодо проведення заходу.

Довідки за e-mail: [email protected]