Укргазвидобування залучає зовнішніх підрядників до надання послуг з транспортування природного газу

5 жовт. 2018 | Категорія: Закупівлі
Укргазвидобування залучає зовнішніх підрядників до надання послуг з транспортування природного газу

АТ «Укргазвидобування» планує залучати зовнішніх підрядників до надання послуг з транспортування природного газу між об’єктами Товариства.

З метою прискорення введення в дослідно-промислову експлуатацію перспективних родовищ АТ «Укргазвидобування» впроваджує технологію «віртуальний газопровід» -  установки з виробництва стисненого газу (CNG) з подальшим застосуванням автогазовозів для транспортування природного газу до місць його розвантаження на діючих газовидобувних об’єктах.

АТ «Укргазвидобування» зацікавлене у співпраці з компаніями із досвідом транспортування стисненого природного газу автогазовозами та наявною необхідною технікою (автогазовози місткістю понад  4 тис.ст.м3 газу та робочим тиском понад 24,5 МПа) та усім необхідним допоміжним обладнанням. Комплекс послуг передбачає перевезення стисненого природного газу автогазовозами від об’єкту видобування до об’єкту розвантаження автошляхами загального користування. Завантаження і розвантаження автогазовозів здійснюється персоналом і засобами АТ «Укргазвидобування».

У випадку зацікавленості Вашого підприємства у наданні зазначених послуг, прохання надсилати анкету в довільній формі з інформацією про компанію та наявний парк автогазовозів на електронні адреси: [email protected], [email protected].

Термін подання анкет – до 15.10.2018 р. включно.

Довідки за телефонами: (044) 461-27-12 Володимир Микитин ([email protected]), 461-25-41 Вячеслав Ткаченко ([email protected]).