Укргазвидобування вшановує пам’ять українців, що загинули від російської військової агресії

8 квіт. 2022 | Категорія: Офіційні
Укргазвидобування вшановує пам’ять українців, що загинули від російської військової агресії

Щодня о 9:00 Україна вшановує пам’ять загиблих на війні українських захисників і мирних жителів. Закликаємо співробітників компанії в межах загальноукраїнської хвилини мовчання згадати також про 3-х колег з Укргазвидобування, що загинули через повномасштабну агресію росії.

«Із болем і сумом ми вшановуємо пам’ять усіх жертв війни, спрямованої на винищення українського народу. На жаль, загиблі є і серед співробітників нашого колективу. Ми висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким, а також надаємо фінансову допомогу сім’ям. Упевнений, винних у цих смертях обов’язково буде покарано, жоден злочинець не уникне покарання. З дозволу рідних ми розповідатимемо історії наших колег на сайті та внутрішньому порталі, щоб вшанувати їхню пам’ять і зберегти її якнайдовше. Герої не мають вмирати», – сказав Олександр Романюк, директор дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування», перший заступник генерального директора «Укргазвидобування».

3 квітня 2022 року загинув Юрій Курочка, водій Шебелинського відділення бурових робіт бурового управління «Укрбургаз», коли евакуював мешканців Балаклії.

Із перших днів повномасштабного вторгнення окупантів Юрій долучився до допомоги нашій країні. Він розвозив допомогу військовим, брав участь в евакуації співробітників компанії та мешканців Харківщини з гарячих точок. Юрій без вагань погоджувався на ризикові завдання, розуміючи можливі наслідки.

Минулої неділі Юрій здійснював евакуацію людей з Балаклійської районної лікарні та потрапив під обстріл російських окупантів у місті Балаклія. За даними Ізюмської адміністрації, Юрій помер від смертельного поранення.

«Юрій Петрович був відповідальним працівником як у мирний час, так і під час війни. Він сумлінно виконував свої обов’язки, був висококваліфікованим водієм. За період воєнних дій він долучався до допомоги нашим колегам і захисникам України. Ціною власного життя він рятував життя українців. Це велика втрата для нашого колективу. Висловлюємо співчуття дружині, дітям та онукам Юрія», – сказав Михайло Шеремета, начальник Шебелинського відділення бурових робіт.