Укргазвидобування у І кварталі збільшило реалізацію нафтопродуктів на 74%

28 квіт. 2017 | Категорія: Реалізація
Укргазвидобування у І кварталі збільшило реалізацію нафтопродуктів на 74%

За результатами першого кварталу 2017 року ПАТ «Укргазвидобування» у грошовому еквіваленті на 74% збільшило реалізацію нафтопродуктів, порівняно з першим кварталом минулого року.

Компанія у січні-березні 2017 року реалізувала 126,6 тис. тонн нафтопродуктів на загальну суму 2,108 млрд грн.

У натуральному еквіваленті зростання реалізації нафтопродуктів у першому кварталі поточного року становило 8,7%.

Експортні поставки нафтопродуктів зросли за звітний період 2017 року у грошовому еквіваленті у три рази, – до 498,1 млн грн, у натуральному еквіваленті – на 77,6% (39,9 тис. тонн).

Нагадаємо, що у 2016 році ПАТ «Укргазвидобування» зробило якісний стрибок у переробці вуглеводнів, розпочавши виробництво нафтопродуктів виключно стандарту Євро-4 та Євро-5, якість яких підтверджена як українськими експертами, так світовим лідером з незалежної експертизи – швейцарською компанією SGS.

«Оновлене Шебелинське пальне продовжує завойовувати український ринок нафтопродуктів. Ми бачимо зростаючий інтерес гравців ринку до нашого продукту, який за своєю якістю не поступається продукції виробництва провідних європейських нафтопереробних заводів. Зі свого боку компанія зробить усе, щоб кожен український водій мав бажання та змогу заправлятися не імпортним, а своїм, українським – Шебелинським якісним пальним», – зазначив директор з комерційних питань ПАТ «Укргазвидобування» Сергій Федоренко.