Укргазвидобування розпочало співпрацю з мережею АЗС KLO

20 бер. 2018 | Категорія: Реалізація
Укргазвидобування розпочало співпрацю з мережею АЗС KLO

Пальне виробництва Шебелинського нафтопереробного заводу під торговою маркою Shebel буде представлене у мережі АЗС KLO.

Про це заявив комерційний директор та співвласник мережі АЗС KLO В’ячеслав Стешенко 19 березня під час презентації бренду Shebel.

«Компанія  KLO працює для українських водіїв вже більше 20 років. Ми допомагаєм нашим клієнтам у вирішенні повсякденних завдань, і тому завжди прагнемо надати їм якісні продукти та достойний сервіс. Ми прийняли рішення з 1 січня 2018 року продавати у мережі АЗС KLO бензин А-92 виробництва Шебелинського НПЗ. Ми провели ряд технологічних експертиз, щоб бути впевненими у тому, що запропонуємо нашим клієнтам якісне пальне. Наразі ми готові суттєво розширити нашу співпрацю – до кінця 2018 року асортимент пального у мережі АЗС KLO доповнить бензин А-95, а також газ виробництва Шебелинського НПЗ, – зазначив В’ячеслав Стешенко.

Нагадаємо, Шебелинський нафтопереробний завод з 2018 року повністю перейшов на випуск нафтопродуктів стандарту Євро 5, які за своїми технічними, експлуатаційними та екологічними характеристиками нічим не поступаються своїм закордонним аналогам. Переходу на стандарти Євро 5 передувала більш як дворічна підготовка: значні інвестиції були направлені у ремонт, заміну та модернізацію обладнання, навчання персоналу, оптимізацію операційних процесів. Паралельно велася кропітка робота по налагодженню системи збуту готової продукції.

«Ми ставимо собі за мету увійти як постачальник пального у основні мережі АЗС, щоб кожен український водій мав вибір: імпортним пальним йому заправлятися чи такої ж самої якості вітчизняним. Нашу продукцію уже добре знають споживачі східних регіонів, а відтепер, завдяки співпраці з KLO, нарешті і столичні водії можуть переконатися у відмінній якості Shebel», - наголосив Сергій Федоренко, директор з комерційних питань ПАТ «Укргазвидобування», одним зі структурних підрозділів якого є Шебелинський НПЗ.