Укргазвидобування провело щорічну зустріч з постачальниками UGV Technology Day

3 груд. 2018 | Категорія: Закупівлі
Укргазвидобування провело щорічну зустріч з постачальниками UGV Technology Day

З метою залучення національних виробників до виконання замовлень найбільшої газовидобувної компанії України 30 листопада у Києві представники Укргазвидобування презентували заплановані закупівлі на 2019 рік.

Михайло Мачужак, головний геолог, озвучив потреби у закупівлі робіт та послуг за напрямком геології та геофізики, виходячи з планових обсягів пошуково-розвідувального буріння та сейсморозвідки на 2019 рік.

Михайло Падучак, начальник департаменту буріння, розповів про виробничі плани компанії, а саме про збільшення обсягів буріння та пов’язані із цим потреби у сервісних послугах.

Олександр Гордієнко, директор з підготовки та транспортування газу, презентував плани з модернізації та оновлення об’єктів наземної інфраструктури, будівництва та обслуговування трубопроводів, закупівлі нової спецтехніки.

Сергій Федоренко, директор з комерційних питань, в свою чергу розповів про стратегію розвитку переробних заводів та про програму інвестицій у переробку та реалізацію нафтопродуктів.

На заході також було озвучено основні фінансові аспекти у розрахунках з контрагентами та особливості закупівельних процедур, вимоги, яким мають відповідати наші майбутні підрядники.

Дякуємо усім присутнім за інтерес до нашої діяльності та сподіваємося на майбутню співпрацю.

До Вашої уваги презентації за кожним напрямком:

Геологорозвідка і Геофізика

Буріння та сервісні послуги

Наземна інфраструктура

Downstream активи

Результати та досягнення в управлінні ланцюгом поставок