Укргазвидобування придбало нову перспективну нафтогазову ділянку

20 жовт. 2021 | Категорія: Офіційні
Укргазвидобування придбало нову перспективну нафтогазову ділянку

АТ «Укргазвидобування» виграло електронний аукціон на придбання спеціального дозволу на користування надрами Південно-Русанівської площі. Ця ділянка, за попередньою оцінкою наявної геологічної інформації, має значні перспективи для розробки покладів газу.

Південно-Русанівська ділянка має площу 317 кв. км і знаходиться на території Сумської та Полтавської областей.

«Ми вбачаємо на цій ділянці великі перспективи за результатами проведених раніше геологічних досліджень у цьому регіоні. Поряд з нею знаходяться наші родовища, потенціал яких вже доведено. Розробка ділянок у Дніпровсько-Донецькому басейні потребує застосування сучасних технологій. Для цього ми посилили свою внутрішню експертизу та залучаємо досвідчених міжнародних партнерів, які допоможуть залучити новітні розробки в Україну», – повідомив Максим Вітик, директор зі стратегічних проектів дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування».

Укргазвидобування придбало Південно-Русанівську площу за 304,6 млн грн, які надійдуть до державного бюджету України. Компанія отримала право на володіння спеціальним дозволом на Південно-Русанівську ділянку впродовж 20 років.