Укргазвидобування очолило рейтинг видобувних компаній України за внеском в економіку і репутацією

26 вер. 2023 | Категорія: Офіційні
Укргазвидобування очолило рейтинг видобувних компаній України за внеском в економіку і репутацією


Онлайн-сервіс Опендатабот, який спеціалізується на аналізі відкритих даних, опублікував перелік найбільших за обігом бізнесів України з бездоганною діловою репутацією. Перше місце в Індексі Опендатаботу в категорії «Добувна промисловість» посіло АТ «Укргазвидобування».

Індекс Опендатабот складався на основі фінансової звітності та ділової репутації компаній, зокрема, враховувалась відсутність санкцій та співпраці з компаніями з російської федерації.

«Це аналітичний інструмент для оцінки реального становища та географії українського бізнесу. Метою Індексу є збір та аналіз інформації про ТОП-компанії, що опублікували свої фінансові звіти за 2022 рік. Це інструмент, який допоможе у розумінні внеску кожного бізнесу в економіку України та визначенні справжніх лідерів ринку», − зазначають організатори Індексу.

«Укргазвидобування − найбільша газовидобувна компанія не лише України, а й також Східної та Центральної Європи. Ми працюємо в 11 областях та видобуваємо 70% українського газу. Індекс Опендатабот ще раз засвідчив нашу роль для енергетики країни та її економіки», − прокоментував Олег Толмачев, т.в.о. генерального директора Укргазвидобування.