Shebel розширює географію присутності на АЗС

29 груд. 2020 | Категорія: Реалізація
Shebel розширює географію присутності на АЗС

Цього тижня у місті Глухів, що на Сумщині, після ребрендингу розпочала роботу АЗС Eurogreengas. В асортименті пального оновленої АЗС – бензини Shebel 92 та Shebel 95. Це перша АЗС у Сумській області, яка реалізує пальне під брендом Shebel на постійній основі.

Станом на кінець 2020 року географія присутності пального Shebel включає вже 10 областей: Київська, Чернігівська, Житомирська, Полтавська, Дніпропетровська, Харківська, Запорізька, Донецька, Луганська і Сумська.

У планах на 2021 рік – подальше розширення мережі партнерських АЗС, реалізація спільних маркетингових активностей, забезпечення контролю якості безпосередньо у місцях продаж.

«З моменту переходу на випуск продукції, що відповідає найвищим сучасним стандартам якості, та презентації бренду Shebel наше гасло залишається незмінним: працюємо над тим, щоб кожен український водій мав можливість заправляти якісне вітчизняне пальне. Початок реалізації пального Shebel на Сумщині - гарний подарунок «під ялиночку» і для клієнтів нової АЗС, і для нашої компанії, і для мене особисто, бо Сумщина – моя мала батьківщина», – зазначив Сергій Федоренко, директор з комерційних питань АТ «Укргазвидобування», дивізіон «Нафта».

Для довідки:

Мережа Eurogreengas нараховує 3 АЗС у Сумській області: у Сумах, Конотопі і Глухові. Тільки оновлена АЗС у Глухові – мультипаливна. Окрім бензинів під брендом Shebel, тут реалізується скраплений газ Shebel та ДП виробництва Мозирського НПЗ.