Šhebel наростив виробництво світлих нафтопродуктів майже на 10%

10 трав. 2019 | Категорія: Реалізація
Šhebel наростив виробництво світлих нафтопродуктів майже на 10%

За результатами 4-х місяців 2019 року виробництво світлих нафтопродуктів на Шебелинському ГПЗ (Харківська область) склало 149,1 тис. т, що на 12,7 тис. т (або на 9,3 %) більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Зокрема, бензинів з початку року було вироблено 52,7 тис. т (приріст 42,4 %), дизельного пального – 27,1 тис. т (спад близько 10 %).

Обсяги переробки сировини на підприємстві за цей період зросли майже на 6 % (перероблено 172,8 тис. т у січні-квітні 2019 р. проти 163,2 тис. т у січні-квітні 2018 р.).

В основному підприємство переробляло сировину (нафту та газовий конденсат) власного видобутку. Крім того, для дозавантаження потужностей використовували сировину від видобувних компаній України й Європи.

«Приріст виробництва став можливим завдяки підвищенню довіри наших клієнтів до продукції, яку ми виробляємо. А така довіра стала можливою завдяки дотриманню високих стандартів якості, які ми декларували, коли виводили бренд Šhebel на ринок. Сировинна база, виробничий процес, відвантаження, маркетинговий супровід під час роздрібної реалізації – кожному з цих етапів ми приділяємо максимальну увагу і маємо результат, – коментує результати роботи Сергій Федоренко, директор з комерційних питань АТ «Укргазвидобування».

Працюємо далі над тим, щоб кожен український водій міг заправляти автівку якісним вітчизняним пальним за розумною ціною».

Довідково

Шебелинський ГПЗ (Šhebel) – структурний підрозділ АТ «Укргазвидобування», один з двох нині діючих нафтопереробних заводів в Україні. Завод веде свою історію з 1956 року. У 2015 – 2017 роках було реалізовано наймасштабнішу за останні 20 років модернізацію, завдяки чому вдалося здійснити перехід на випуск продукції виключно стандарту Євро- 5. З 2018 року пальне виробництва Шебелинського ГПЗ реалізують на ринку під брендом Šhebel.