Ресурс під час війни: Укргазвидобування перерахувало регіонам 2,2 млрд грн рентних платежів за 2022 рік

23 січ. 2023 | Категорія: Офіційні
Ресурс під час війни: Укргазвидобування перерахувало регіонам 2,2 млрд грн рентних платежів за 2022 рік

Укргазвидобування сплатило майже 2,2 млрд грн рентних платежів до місцевих бюджетів різних рівнів за результатами роботи у 2022 році. Кошти були розподілені між 11 областями, 104 територіальними громадами України, де компанія видобуває газ та рідкі вуглеводні.

Відповідно до законодавства, місцеві бюджети отримали 5% від загальної суми сплаченої Укргазвидобуванням ренти, яка в 2022 році сягнула 43,8 млрд грн.

«Попри війну і викликані нею наслідки для діяльності компанії, Укргазвидобування залишається надійним партером місцевих громад. Ми в повному обсязі сплачуємо всі належні податки та відрахування, які є важливим джерелом наповнення територіальних бюджетів, та надаємо іншу посильну допомогу. Віримо, що наш внесок сприятиме швидшому відновленню постраждалих від війни областей, міст, сіл і допоможе людям простіше пережити всі випробування», – зазначив Олег Толмачев, т.в.о. генерального директора Укргазвидобування.

Сплачені Укргазвидобуванням рентні платежі розподілені між регіонами таким чином:

  • – Харківська обл. – 1,03 млрд грн
  • – Полтавська обл. – 951,7 млн грн
  • – Львівська обл. – 100,9 млн грн
  • – Дніпропетровська обл. – 53,5 млн грн
  • – Інші – 54,6 млн грн

Детальну інформацію щодо рентних нарахувань у розрізі районів та населених пунктів можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо, що сума рентних платежів розраховується відповідно до ціни продажу природного газу АТ «Укргазвидобування» на користь НАК «Нафтогаз України».