Ремонт на Шебелинському ГПЗ не вплине на відвантаження продукції

10 трав. 2018 | Категорія: Реалізація
Ремонт на Шебелинському ГПЗ не вплине на відвантаження продукції

ПАТ «Укргазвидобування» з 20 по 30 травня проведе плановий ремонт Шебелинського ГПЗ (Харківська обл.). Усі планово-попереджувальні ремонтні роботи на технологічних установках будуть завершені у визначений термін. На час зупинки створено необхідні запаси продукції.

«Для зручності наших клієнтів регламентні роботи на Шебелинському заводі традиційно проводять навесні, що пов’язано з більш низьким сезоном споживання нафтопродуктів, ніж наприкінці літа — на початку осені. Плановий ремонт жодним чином не вплине на відвантаження вже законтрактованої продукції, а також тих товарів, які ми реалізуємо на щотижневих спотових і щомісячних довгострокових торгах, адже є відповідні запаси», — повідомляє директор з комерційних питань ПАТ «Укргазвидобування» Сергій Федоренко.

Комерційний відділ ПАТ «Укргазвидобування» запрошує на торги із довгостроковим періодом постачання на червень із закупівлі бензинів марок А-92 та А-95, а також дизпалива, які відбудуться 15 травня 2018 року о 14:00. До продажу запропоновано 1,1 тис. т бензину А-95, 5,06 тис. т бензину А-92, а також 240 т дизпалива. Уся продукція відповідає європейському стандарту екологічності Євро-5.

Стартову ціну бензинів визначають за котируваннями міжнародного цінового агентства Argus опублікованими у виданні Argus European Products у розділі Northwest Europe – barge під заголовком Eurobob oxy за всі дні публікацій місяця відвантажень; на паливо дизельне — за котируваннями агентства Platt’s, опублікованими виданням Platt’s European Marketscan у розділі CIF NWE під заголовком Diesel 10 ppm NWE та FOB Rotterdam під заголовком Diesel 10 ppm, за всі дні публікацій місяця відвантажень.  Стартовий диференціал на А-95 складає +$20/т, на А-92 — -$13/т, на дизпаливо —–+-$35/т. Відвантаження нафтопродуктів здійснюватиметься з 1 по 30 червня 2018 року.

Також нагадуємо, що спотові торги проходять на ТБ «Українська енергетична біржа» щовівторка та щочетверга з 11:00 до 13:00 за фіксованою ціною.

Детальніше за посиланням: https://www.ueex.com.ua/auctions-information/auctions-calendar/