Нова високодебітна свердловина на початку року: +250 тис. куб. м на добу

26 січ. 2024 | Категорія: Офіційні
Нова високодебітна свердловина на початку року: +250 тис. куб. м на добу

В перші дні нового року Укргазвидобування ввело в експлуатацію розвідувальну свердловину на перспективному родовищі. Ця свердловина є вже десятою на цьому родовищі і також показує високий результат.

Фахівці і фахівчині Укргазвидобування продовжують вивчати можливості цього родовища, тож, застосовуючи нові технології та інженерні рішення компанія нарощує видобуток на родовищі.

“По цьому родовищу ми маємо хороші дані 3D-сейсмічних досліджень, які дають змогу визначати оптимальні точки для буріння нових свердловин. 10 розвідувальних свердловин доповнили картину геологічної інформації родовища і вже цього року ми плануємо розпочати експлуатаційне буріння на родовищі”, – коментує Олег Толмачев, т.в.о. генерального директора Укргазвидобування.

Місце для закладання нової свердловини визначили на основі проведених раніше 3D-сейсморозвідувальних досліджень. Свердловина має проектну глибину – 3950, пробурили фахівці БУ “Укрбургаз”.

Також за підсумками 2023 року Укргазвидобування збільшило добовий дебіт на 11% та досягнуло найбільшого добового дебіту з квітня 2019 року.

Компанія продовжує працювати над розвідкою та розробкою нових родовищ, так у 2023 році завдяки масштабній 3D-сейсміці на заході України, яка охоплює площу 1 500 кв. км, вдалося зробити велике відкриття нового покладу.