Нещасний випадок на виробництві

9 черв. 2021 | Категорія: Офіційні
Нещасний випадок на виробництві

У газопромисловому управлінні «Полтавагазвидобування» 8 червня о 13:20 стався нещасний випадок, у результаті якого загинув електрогазозварник ручного зварювання. Подія відбулася на дільниці з підготовки газу та конденсату (УПГ-Котельва) Солохівського цеху з видобутку нафти, газу та конденсату у Полтавській області під час огляду трубопроводу подачі води від артезіанської свердловини №2.

Наразі триває внутрішнє розслідування, а також розслідування нещасного випадку у відповідності до вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою КМУ від 17 квітня 2019 р. № 337. Результати розслідування будуть повідомлені додатково.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї загиблого.

Укргазвидобування наголошує, що порушення норм і правил охорони праці та промислової безпеки є неприпустимим, як для працівників компанії, так і для представників підрядних організацій, які виконують виробничі завдання на об’єктах підприємства. Компанія зобов’язується вжити заходів для недопущення таких випадків у майбутньому. Збереження життя та здоров’я співробітників – пріоритетне завдання Нафтогазу.