Нафтогаз залучає молодь до розробки соціальних проєктів у регіонах

3 лист. 2020 | Категорія: Офіційні
Нафтогаз залучає молодь до розробки соціальних проєктів у регіонах

Група Нафтогаз оголосила про старт конкурсу серед школярів «Мій проєкт для громади». Діти змагатимуться за найкращу ідею стосовно підвищення якості життя у регіонах їхнього проживання.

«Ми хочемо почути, що думає молодь щодо розвитку свого міста чи села, які першочергові потреби громади бачить нове покоління. Якою бути громаді – мають сказати саме її молоді жителі, яким не байдуже майбутнє своєї малої батьківщини. І це не просто сміливі юнацькі мрії про найкраще. Найцікавіші проєкти буде обов’язково втілено в життя за підтримки Групи Нафтогаз», ─ зазначив В’ячеслав Чаус, заступник генерального директора із земельних та соціальних питань Укргазвидобування (Група Нафтогаз).

У конкурсі ідей змагатимуться 24 команди, кожна з яких складатиметься з 3-5 учасників. Це учні 9-11 класів із Полтавської, Харківської, Львівської, Івано-Франківської та Волинської областей.

Команди повинні підготувати презентації щодо проблем своєї громади та запропонувати ідею соціального проєкту, спрямованого на розв’язання цих проблем. Ідеї мають відповідати пріоритетним для Нафтогазу цілям сталого розвитку:

  • – міцне здоров’я та благополуччя місцевого населення;
  • – якісна освіта;
  • – сталий розвиток міст і спільноти.

Упродовж листопада школярі отримають можливість пройти онлайн майстер-класи від членів журі, що спрямовані допомогти краще оформити ідею і презентувати свій проєкт.

Конкурс проводять у межах 12 Національного фестивалю соціальної реклами. За ініціативи Нафтогазу цього року вперше було запроваджено номінацію «Мій проєкт для громади».

Довідка

АТ «Укргазвидобування», що входить до Групи Нафтогаз, здійснює видобуток вуглеводнів на території 236 громад в 11-ти областях України. У межах політики корпоративної соціальної відповідальності компанія фінансує проєкти в цих громадах. У 2020 році заплановано сукупно реалізувати 63 таких проєкти, спрямовані на розвиток медицини, освіти й інфраструктури у громадах Полтавщини, Харківщини та Львівщини.

Крім цього, 2020 року Нафтогаз надав масштабну допомогу країні у боротьбі з розповсюдженням COVID-19. У межах проєкту «Мрія» на початку травня Група Нафтогаз придбала 200 тонн благодійної допомоги на понад 580 млн грн для 287 медичних закладів. Усього компанія придбала 500 тис. захисних костюмів, 700 моніторів пацієнта, 50 мобільних цифрових рентгенапаратів та 50 портативних УЗД-пристроїв для українських лікарень.