Колектив групи Нафтогаз висловлює глибокі співчуття рідним і близьким щодо смерті члена Експертної Ради дивізіону «Розвідка та Видобування» – Ігоря Івановича Музичка

2 квіт. 2021 | Категорія: Офіційні
Колектив групи Нафтогаз висловлює глибокі співчуття рідним і близьким щодо смерті члена Експертної Ради дивізіону «Розвідка та Видобування» – Ігоря Івановича Музичка

Важко підібрати слова, які би зменшили глибокий сум і заповнили душевну порожнечу, що виникла після відходу з життя рідної людини.

Та по собі він залишив неоціненний спадок, ідеї і напрацювання, які житимуть десятиліттями. До його мудрих порад  дослухалися керівники держорганів і компаній. Багаторічна праця Ігоря Івановича у нафтогазовій галузі України заслужено залишатиметься у її фундаменті.

Ми дуже цінуємо внесок, який Ігор Іванович зробив у діяльність Групи Нафтогаз і, зокрема, у стратегію розвитку її ресурсної бази. Як члена Експертної Ради дивізіону «Розвідка та Видобування», його вирізняла активна позиція і щире вболівання за результат – енергонезалежність України.

Довгими роками в професійному середовищі також залишатимуться спогади про Ігоря Івановича як щиру, відкриту, доброзичливу людину. Таку, що завжди зустрічала з посмішкою і була готова прийти на допомогу, не зважаючи на будь-які обставини.

Глибоко сумуємо разом з рідними і близькими. Світла пам’ять!

 

Ігор Іванович Музичко – видатний інженер-геолог, Академік Української нафтогазової академії, фахівець у сфері розробки нафтогазових родовищ.

  • У 1959 р. закінчив геологорозвідувальний факультет ЛПІ за спеціальністю «Геологія і розвідка нафтових та газових родовищ» і почав працювати на Радченківському нафтовому родовищі (Полтавська область), де пройшов шлях від оператора з видобутку нафти та дослідження свердловин до старшого геолога НПУ «Радченкове»
  • У 1961 р. Ігор Музичко був призначений головним геологом новоствореного Охтирського нафтопромислу
  • Протягом 1966-1977 рр. працював начальником відділу геології та розробки родовищ об’єднання «Укрсхіднафта» (м. Полтава), а впродовж 1977-2002 рр. — начальником технологічного відділу з розробки нафтових та газових родовищ ВО «Укрнафта» (м. Київ)
  • З 2002 р. — головний технолог із розробки нафтогазових родовищ ТОВ «Галс-К Лтд» (м. Київ)
  • З 2002 р. — індивідуальний член Всеукраїнської нафтової асоціації Світового нафтового конгресу. На громадських засадах був членом колегії та експертом ДКЗ України, ЦКР Міненерговугілля
  • З 2020 року – член Експертної Ради дивізіону «Розвідка та Видобування» Групи Нафтогаз

Брав участь у відкритті 10 родовищ, автор понад 90 наукових публікацій і шести патентів на винаходи.

Автор двох збірок віршів, захоплювався малюванням картин, грою на гітарі, багатьма видами спорту.