№ 7762: ТОВ "Укргазавтоматика"

10 вер. 2020 Відхилено
Повне найменування юридичної особи заявника скарги: ТОВ "Укргазавтоматика"
Назва процедури: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Манометри контрольні та зразкові в асортименті)
Найменування філії, щодо дій якої спрямовується скарга:
ЄДРПОУ заявника: 31440428
Підстава для скарги: Скарга щодо відбору Контрагентів
Чи завантажено скаргу на Prozorro? Ні
Причини не звантаження скарги на Prozorro

Неможливо подати скаргу

Пошта заявника: [email protected]
Контакти заявника: 0662887597
ПІБ підписанта скарги: Богачова Олена Сергіївна
Суть скарги, вимоги:

Добрий день. Хочемо привернути вашу увагу, до наступної інформації: компанія ТОВ «Українська Незалежна Геологічна Група» порушила умови, прописані в тендерній документації, а саме Додатку 2 розділ «Кваліфікаційні критерії до учасників закупівель». Учасники повинні надати відгуки на договори прописані у довідці на виконання аналогічних договорів. ТОВ «Українська Незалежна Геологічна Група» не надало жодного відгуку на три договори, прописані в довідці, файл «що до досвіду постачання за кодом.pdf» №06.08/13 від 26.08.2020р. Також звертаємо увагу Замовника на грубе порушення п.7 Додатку 2.3 тендерної документації, де зазначено, що учасник не має висвітлювати ціну предмету закупівлі до початку аукціону. Компанія ТОВ «Українська Незалежна Геологічна Група» надала, в складі своєї тендерної пропозиції, проект договору з цінами, файл «проект договору.pdf». Просимо замовника, на підставі вищевикладеного, дискваліфікувати компанію ТОВ «Українська Незалежна Геологічна Група».

Вимоги

Просимо замовника, на підставі вищевикладеного, дискваліфікувати компанію ТОВ «Українська Незалежна Геологічна Група».

Рішення Тендерного комітету, що оскаржується

на розгляді

Рішення конфліктної комісії:

15 вер. 2020

Скаргу відхилено. Протокол № 25 від 15 вересня 2020 року засідання локальної конфліктної комісії Акціонерного товариства "Укргазвидобування".

  • п3 Рішення ЛКК ШГВ 20Т-040 ТОВ Укргазавтоматика.docx