№ 54105: ТОВ "ЕНТЕХ-СЕРВІС"

7 бер. 2023 Відхилено
Повне найменування юридичної особи заявника скарги: ТОВ "ЕНТЕХ-СЕРВІС"
Назва процедури: 23Т-039_44320000-9 - Кабелі та супутня продукція (Комплект кабелів для підключення верхнього приводу в асортименті)
Найменування філії, щодо дій якої спрямовується скарга: АТ "Укргазвидобування"
ЄДРПОУ заявника: 39299344
Підстава для скарги: Скарга щодо відбору Контрагентів
Чи завантажено скаргу на Prozorro? Ні
Причини не звантаження скарги на Prozorro

Наша компанія не є учасником закупівлі

Пошта заявника: [email protected]
Контакти заявника: +380980050088
ПІБ підписанта скарги: Веріженко Олександр Станіславович, Директор.
Суть скарги, вимоги:

З метою уникненя порушеня, хочемо донести до Вашого відома неправомірність визнання переможцем компанії ТОВ "ХУНХУА ІНТЕРНЕШНЛ УКРАЇНА" У процедурі 23T-039_44320000-9 – Кабелі та супутня продукція (Комплект кабелів для підключення верхнього приводу в асортименті). Відповідно до додаток №3.1 до тендерної документації на підтвердження відповідності запропонованого товару технічним вимогам замовника до предмету закупівлі, учасник надає наступні документи згідно встановлених вимог:
«Учасником надаються наступні документи:
1.1. Сертифікат відповідності/якості, виданий виробником компанією TESCO (Canrig Drilling Technology) для підтвердження відповідності та автентичності запропонованого Товару (предмету закупівлі) згідно артикулу запчастин заводу виробника, які зазначені у вимогах замовника таблиці Додатку 3 до тендерної документації.
1.2. У випадку еквіваленту - лист від виробника компанії TESCO (Canrig Drilling Technology), або його офіційного представника, який підтверджує повну сумісність запропонованого товару з  системами верхнього приводу типу Tesco 500 ESI 1000 Top Drive на бурових верстатах типу HONGHUA ZJ-70-DBS та ZJ-50-DBS.»
Переможцем закупівлі компанією ТОВ "ХУНХУА ІНТЕРНЕШНЛ УКРАЇНА" пропонується товар виробництва «Draka Marine Oil & Gas International (Prysmian Group)» відповідно до додатку 3.1 до тендерної документація якщо пропонується еквівалент учасник повинен завантажити лист від виробника компанії TESCO (Canrig Drilling Technology), або його офіційного представника, який підтверджує повну сумісність запропонованого товару з  системами верхнього приводу типу Tesco 500 ESI 1000 Top Drive на бурових верстатах типу HONGHUA ZJ-70-DBS та ZJ-50-DBS. 
Ця вимога не була виконана. Учасником завантажено лист «9. Canrig лист-уповноваженняCanrig.pdf» про дозвіл на перепродаж своєї продукції від компанії «Canrig Drilling Technology FZE», але не про підтвердження повної сумісності продукції «Draka Marine Oil & Gas International (Prysmian Group)» з  системами верхнього приводу типу Tesco 500 ESI 1000 Top Drive на бурових верстатах типу HONGHUA ZJ-70-DBS та ZJ-50-DBS. 
Також учасником був завантажений лист «9.1Дозвіл на перепродаж продукції Draka.pdf» про дозвіл на перепродаж, відповідність технічним та якісним стандартам виробника від компанії «Titan Petroleum LLC». Але компанія «Titan Petroleum LLC» не є офіційним представником - виробника компанії TESCO (Canrig Drilling Technology). 
Всі вище викладенні пункти вказують на те що неможливо підтвердити повну сумісність запропонованого товару з  системами верхнього приводу типу Tesco 500 ESI 1000 Top Drive на бурових верстатах типу HONGHUA ZJ-70-DBS та ZJ-50-DBS. Покупка не взаємозамінного обладнання може призвести до аварій, що понесуть великі збитки для компанії, а також можуть призвести до травмування працівників.
Виходячи з вище зазначеного пропозиція ТОВ " ХУНХУА ІНТЕРНЕШНЛ УКРАЇНА" має бути відхилена у зв’язку з невідповідністю технічним вимогам замовника до предмету закупівлі.

Вимоги

Відхилення ТОВ "ХУНХУА ІНТЕРНЕШНЛ УКРАЇНА".

Рішення Тендерного комітету, що оскаржується

Визнання переможцем ТОВ "ХУНХУА ІНТЕРНЕШНЛ УКРАЇНА".

Рішення конфліктної комісії:

21 бер. 2023

Скаргу відхилено. Протокол №3 від 21 березня 2023 року засідання локальної конфліктної комісії Акціонерного товариства "Укргазвидобування".

  • file.txt
  • 23Т-039_44320000-9_ТОВ_ЕНЕРГОТЕХ-СЕРВІС.pdf