№ 54019: ТОВ "Трубопроводные системы"

27 вер. 2021 Залишено без розгляду
Повне найменування юридичної особи заявника скарги: ТОВ "Трубопроводные системы"
Назва процедури: ШГВ21Т-231 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (З'єднувальні деталі трубопроводів в асортименті)
Найменування філії, щодо дій якої спрямовується скарга:
ЄДРПОУ заявника: 31802168
Підстава для скарги: Скарга щодо умов, визначених у документації із закупівлі
Чи завантажено скаргу на Prozorro? Ні
Причини не звантаження скарги на Prozorro

Завищена ціна оскарження через АМКУ.

Пошта заявника: [email protected]
Контакти заявника: +380503000618
ПІБ підписанта скарги: Нефедова Ірина Леонідівна
Суть скарги, вимоги:

Наведена в Тендерній документації вимога до предмету закупівлі про відповідність скасованим в Україні ГОСТам, суперечить вимогам законодавства. Така вимога Тендерної документації не дають можливість однозначно визначитись із технічними властивостями предмету закупівлі і виконати вимоги Тендерної документації про надання документів про відповідність, які б відповідали вимогам Тендерної документації та вимогам законодавства, державним та міжнародним стандартам. Тому, таки вимоги тендерної документації є дискримінаційними.

Вимоги

Враховуючи наведене, керуючись ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» прошу відмінити тендер у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

Рішення Тендерного комітету, що оскаржується

ТОВ "ТРУБОПРОВОДНЫЕ СИСТЕМЫ" (код ЄДРПОУ 31802168) підлягає відхиленню на підставі: абз.2 п.2 ч.1 ст.31 Закону, а саме: не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації.

Рішення конфліктної комісії:

5 жовт. 2021

Скаргу залишити без розгляду. Протокол №18 від 05 жовтня 2021 року засідання локальної конфліктної комісії Акціонерного товариства "Укргазвидобування"

  • СКАРГА ТОВ БФ МІРА.pdf
  • п1 ШГВ 21Т-231 Труб сист.docx