Кадрова політика

АТ «Укргазвидобування» - найбільша газовидобувна Компанія, найбільший платник податків галузі, один із найбільших роботодавців України. На підприємствах, що входять до складу Товариства, працює майже 21 тисяча осіб.

З 26 червня 2015 року, коли Товариство очолив Олег Прохоренко, одним із головних стратегічних завдань нового менеджменту стало перетворення Укргазвидобування на прозору ефективну компанію відповідно до кращих міжнародних практик управління та міжнародної експертизи.

Вже змінено політику Компанії щодо роботи з персоналом, розробляється нова HR-стратегія, що дозволить вибудувати прозору і мотивувальну кадрову політику, яка включає в себе реалізацію таких напрямків, як залучення найкращих висококваліфікованих фахівців, максимальне сприяння професійному та кар'єрному зростанню своїх співробітників, можливість для самореалізації, підвищення організаційної ефективності, прозорий добір співробітників на конкурсних умовах, зміна управлінських практик, підвищення рівня залученості та мотивації працівників, створення комфортних умов праці й гарантія гідного рівня заробітної плати та соціального забезпечення.

Укргазвидобування неухильно дотримується вимог законодавства України до умов праці своїх співробітників та є соціально-відповідальною компанією.