Реалізація природного газу

Акціонерне товариство «Укргазвидобування» у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2018 № 867 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» до 1 травня 2020 року щомісяця здійснює продаж природного газу власного видобутку Акціонерному товариству «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» для формування ресурсу природного газу для побутових споживачів, релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження їх виробничо-комерційної діяльності), державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» та виробників теплової енергії для всіх категорій використання природного газу на умовах та у порядку, що визначені цим Положенням.

Закон України «Про ринок природного газу» 

Правила постачання природного газу 

Кодекс газорозподільних систем 

Кодекс газотранспортної системи

Мінімальні стандарти та вимоги до якості обслуговування споживачів та постачання природного газ

Інформація щодо дотримання мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів при наданні послуг постачання природного газу та сум виплачених компенсацій за недотримання цих стандартів та вимог за 2017 рік доступна за посиланням.

Інформація щодо дотримання мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів при наданні послуг постачання природного газу та сум виплачених компенсацій за недотримання цих стандартів та вимог за 2018 рік доступна за посиланням.

Інформація щодо дотримання мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів при наданні послуг постачання природного газу та сум виплачених компенсацій за недотримання цих стандартів та вимог за 2019 рік доступна за посиланням.

Інформація щодо дотримання мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів при наданні послуг постачання природного газу та сум виплачених компенсацій за недотримання цих стандартів та вимог за 2020 рік доступна за посиланням.

Інформація щодо дотримання мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів при наданні послуг постачання природного газу та сум виплачених компенсацій за недотримання цих стандартів та вимог за 2021 рік доступна за посиланням.


Загальні умови постачання

Права та обов’язки постачальника 

Права та обов’язки споживача

Процедура вирішення спорів

Спори, які можуть виникнути при постачанні природного газу вирішуються шляхом досудового врегулювання спорів у прозорий, справедливий і швидкий спосіб.

Постачальник розглядає звернення споживачів та повідомляє про результати їх розгляду.

У випадках неможливості досягнення згоди шляхом переговорів спір передається на вирішення до господарського суду і розглядається в установленому порядку згідно з чинним законодавством.  

Юрченко Володимир Петрович, начальник департаменту обліку і балансів природного газу та електроенергії

Тел. (044) 461-25-64, e-mail: [email protected][email protected]

Максименко Руслан Григорович, менеджер договірної роботи та планування департаменту обліку і балансів природного газу та електроенергії

Тел. (044) 461-48-86, e-mail: [email protected]

Адреса: м.Київ, вул. Кудрявська 26/28

Режим роботи :

Пн-Чт з 8.00 до 17.15

Пт з 8.00 до 14.45


Договір постачання природного газу

З метою вивчення контрагентів, АТ «Укргазвидобування» пропонує заповнити Опитувальник контрагента – юридичної особи.

Даний опитувальник є додатком до Антикорупційної програми АТ «Укргазвидобування».

АТ «Укргазвидобування» в рамках політики вивчення контрагентів розглядає опитувальники (анкети) контрагентів викладені українською мовою (допускається викладення іноземною мовою з українським перекладом). Зазначені опитувальники (анкети) направляються на адресу АТ «Укргазвидобування» з супровідним листом на бланку контрагента на ім’я Директора з комерційних питань, Федоренко С. Г.